Článek:
Halového turnaje se zúčastnilo hráčů. Jeden ze zahraničí a zbytek z Česka, v duchu Mezinárodního dne neslyšících. Turnaj se koná vždy poslední víkend v měsíci září. Slovák Hanudela, který vyhrál před měsícem turnaj v Senici, neobhájil své prvenství, když se ve finále potkal s Lupoměským. Ten miluje antuku, a i když na betonu nebyl zvyklý, rychle si poradil. Oba hráli na rychlost i rotaci míče, ale naštěstí neměl Hanudel výhodu v pohodě se sluchátkem. Lupoměský vyhrál výsledkem 7:5 a 6:4. V semifinále hrál Eichler a ani volej mu nestačil na vítězství. Hanudelovi podlehl 3:6 a 0:6. Atmosféra halového turnaje byla příjemná.

V měsíci září bylo hodně akcí, ale naštěstí se nám podařilo tuto oslavu patnáctiletého výročí založení Českého tenisového svazu neslyšících zorganizovat. Po akci zástupce svaz předal ocenění v stříbrné kategorii pro pana Saitla, jako dlouholetého tenistu, který absolvoval mnoho zápasů doma i v zahraničí. Dalším oceněným byl pan Novák, proslulý svým podáním a rychlým úderem v obouručném bekhendu, který ze zdravotních důvodů musel před lety pověsit svou raketu na hřebíček. Posledním oceněným byl pan Eichler, v bronzové kategorii, za svůj přínos tenisu v posledních deseti letech.